Skup nieruchomości za gotówkę pozwoli Ci zaoszczędzić na agencie nieruchomości

Chcąc wejść w rynek nieruchomości będziesz bombardowany o tym, jak to dobrze jest posiadać agenta nieruchomości u Twojego boku. Jednak nikt nikomu nie wspomina o tym, że taki agent potrafi być stronniczy, działający na własną korzyść oraz mający niezdrowe przekonania i nawyki. Jeśli interesowałeś się wcześniej skupami nieruchomości za gotówkę, to pewnym jest, że wpisałeś w wyszukiwarkę frazę: “skup nieruchomości za gotówkę gdańsk”, ale prawdopodobnie nie znalazłeś tam żadnych przydatnych informacji. Poniższy tekst przedstawi Ci powody dla których nie jest warto zatrudniać agenta nieruchomości oraz dlaczego nie potrzebujesz tego robić tym bardziej, jeżeli przeprowadzasz transakcje ze skupem nieruchomości za gotówkę.

 

Poniżej znajdziesz nasze argumenty za tym, aby nie zatrudniać agenta nieruchomości.

 

Potencjał do oszczędności

Jest to największy powód, dla którego kupujący mogą zdecydować się “iść solo”. Dla niektórych bystrych nabywców, oszczędności mogą być wystarczającym powodem, aby zrezygnować ze zbędnych wydatków. Zazwyczaj koszt agenta nieruchomości to około 5% do 6% ceny sprzedaży. Nie używając agenta nieruchomości jesteś w stanie wynegocjować lepszą cenę, ponieważ nie będziesz musiał opłacić jego usług.

 

Sprawdź: skup nieruchomości za gotówkę Gdańsk

 

Jeśli czujesz, że nie dasz rady działać na własną rękę, to pamiętaj, że agenci ze skupu nieruchomości za gotówkę są w stanie Ci pomóc w większości spraw, jakie ułatwiłby Ci życie z inwestowaniem w lokale.

Komentowanie wyłączone