Home / Bez kategorii / Zgodnie Konwent obu dowódców

Zgodnie Konwent obu dowódców

Czyszczenie tapicerki samochodowej Bydgoszcz

Prezydent Recep Tayyip Erdogan zajechał w poniedziałek do Pałacu Konstantynowskiego koło Petersburga, gdzie przyzwoliłby go Władimir Putin. To zupa konwent obu przywódców od kryzysu po zestrzeleniu w listopadzie ubiegłego roku przez lotnictwo Turcji rosyjskiego bombowca nad cezurą turecko-syryjską.

Przed aktualną…
studiujże w dalszym ciągu »

z zapowiedziami Erdogan i Putin mają prowadzić dialog m.in. o normalizacji stosunków i sytuacji w Syrii.

Owo pierwsza zagraniczna odwiedziny Erdogana od nieudanej próby puczu, do której doszło w Turcji 15 lipca.

Tuż przed wystartowaniem poniedziałkowego spotkania prezydent Turcji ilustrował przekonanie, iż współpraca pomiędzy krajami wspomoże rozwiązać dylematy w regionie. Erdogan zakomunikował też nowy rozdział w stosunkach między Ankarą i Moskwą. Zgodnie z Erdogana działania podjęte wraz z Rosją doprowadzą do totalnie innego okresu w związkach na linii Ankara-Moskwa aniżeli dotychczas.

Prezydent Turcji…
czytaj dalej »
Rosyjski prezydent potępił jakkolwiek nieudaną próbę zamachu stanu. Podkreślił, że Rosja zawsze występuje przeciwko wszystkim niekonstytucyjnym działaniom, i obrazowałby nadzieję, iż narodowość turecki pod kierownictwem Erdogana upora się z kryzysem.
Odwilż w stosunkach

Od ponad miesiąca twierdzi proces normalizacji poglądów turecko-nieruskich, które znalazły się w kryzysie po zestrzeleniu w listopadzie zeszłego roku przez lotnictwo Turcji rosyjskiego bombowca nad granicą turecko-syryjską. Federacja rosyjska wówczas wprowadziła sankcje kupiecko-gospodarcze wobec Turcji, w tym wstrzymała ruchy czarterowe do owego kraju oraz uzyskany impreza turystyczny.

Relacje zaczęły się uzupełniać na początku lipca, gdy Erdogan przekazałby do Putina list zawierający – jak upewnia Kreml – przeprosiny za listopadowy incydent. Z chronologii wedle Ankary w liście wyszperałyby się wyrazy żałowania oraz prośba o pojednanie nadana do linii ruskiego pilota, który kipnąłby po zestrzeleniu aeroplanu.

About admin

Check Also

Usługi dźwigowe

Podczas budowy czy remontu wszelki szczegół samej instytucji jest niezwykle istotny także potrzebny, żeby całość …