Home / Ciekawostki / W oparciu o jej przekonanie eBay zajmował się specjalizować potem w internetowych aukcjach i płatnościach, a

W oparciu o jej przekonanie eBay zajmował się specjalizować potem w internetowych aukcjach i płatnościach, a

W podłożu o jej stanowisko eBay był się specjalizować nadal w internetowych aukcjach i płatnościach, a „Google planowała być wysoko przede wszelkim wyszukiwarką”. Niedługo po ostatnim problemie Google wprowadziło system bezpiecznych płatności Checkout i odnalazło ambitne plany stworzenia Google Base. eBay odpowiedział wprowadzeniem zakazu pobierania z Google Checkout dla swoich klientów, mętnie wyjaśniając, że ostatnie chociaż pomoże sprzedawcom kupujących przez PayPal przy finalizowaniu transakcji. 
Dodatkowo eBay przedstawił już oficjalnie obowiązkowe warunki dla drugich sprzedających, według jakich muszą oni przy transakcjach przyjąć PayPal czy mieć z mapy kredytowej – przedstawiając to wymogami bezpieczeństwa . Tego samego dnia Google ulokowało na podstawowej cesze Checkout reklamę aktualnej możliwości korzystania z planu płatności, za określoną opłatą, stanowiącą zaledwie 10 dolarów. Na drinku spośród opiniotwórczych blogów IT, skomentowano te grania tak : „powyższe fakty mówią o definitywnym końcu rozejmu między obiema firmami”. 
Iż taka transakcja była, dowodzi przeciek jaki przedostał się do mediów, który odszedł z samego spośród panów eBay przyznającego, iż od 2003 roku była nieformalna umowa jego organizacje z Google, na potędze której obie korporacje miały zbierać się całkowicie na prywatnej roboty również nie rywalizować w składnikach, w których się wyspecjalizowały. Z obszarów zbliżonych do zarządu Google dochodzą a wiedze, że marka pozwoliła tylko strategię obronną, bo wcześniej eBay zbliżył się do Yahoo, montując antygooglową umowę i prawił o ustaleniu własnego organizmu kontekstowych reklam, konkurencyjnego dla AdSense. eBay jest w ciemnej sprawy gdyż oferta Google jest dużo uznana cenowo, i zawsze są ogłaszane rozmaite promocje i myśli mające przyciągnąć jak niewiele dotychczasowych użytkowników PayPal. Doszło nawet do obecnego, że dwustu wiodących sprzedawców z eBay napisało oficjalną petycję, potępiającą ustalony przez platformę aukcyjną zakaz używania Google Checkout. eBay sugeruje się stopniowo, iż będzie miał niewątpliwie istotny temat oraz daje się, że Google tę wojnę może skorzystać. Całość będzie oczywiście po następnej konferencji IMA, gdzie eBay przedstawi podczas konferencji własną propozycję „New in 2007”, natomiast jego rywal przez parę godzin będzie prezentował korzyści wynikające z kadry także korzystania z oferowanych poprzez nich: Google Checkout, Google Base i wyszukiwarki produktów Froogle. Wirtualni sprzedawcy mogą spodziewać się zaciętej walce pomiędzy firmami dodatkowo traktować szansę, że spowoduje to dla nich wyłącznie i jedynie korzyści.

About admin

Check Also

Słona woda morska zamarza w nieco niższej temperaturze niż słodka

Czy wiecie, że jeśli wydobyć ze ludziach wód świata całą zawartą w nich sól i …