Rejsy morskie po Bałtyku

Urlop, woda, słońce, żagle i dużooo przestrzeni! Czy siedząc kiedyś przy ognisku i słuchając szant nie nie korciło Cię, aby kiedyś zaśpiewać własne „morskie opowieści”? Chyba każdy kiedyś zazdrościł wilkom morskim wolności i przygody na wodzie. Rejsy morskie jachtem są czymś, co trudno jest określić słowami- to trzeba przeżyć!

Kilka, a czasem nawet kilkanaście dni na wodzie. Łódź napędzana wiatrem – sama natura, odkrywanie nowych miejsc, których z lądu próżno szukać wzrokiem, odwiedzanie portów, gdzie można poznać ciekawych ludzi z całego świata, niezapomniane przeżycia, czy nawet zwiedzanie tych wszystkich nadmorskich miast i wysp – wszystko to składa się na wspaniałą przygodę. Świetni ludzie, których w innych warunkach zapewne byś nie poznał, nauka zachowania się na jachcie czy nawet samodzielne sterowanie, to rzeczy, których nie doświadczysz na wielkim wycieczkowym statku.

Obecnie wszystko to można przeżyć będąc pod okiem „wyjadaczy” na jachtach, którzy wygrali niejedną walkę z żywiołem, a teraz organizują rejsy, aby móc dostarczyć tych przeżyć innym ludziom. Każdego wieczoru czeka uczestników wspólna zabawa przy ognisku i gitarze. Jedyne czego można się bać, to tego, że ten sposób spędzania wolnego czasu pochłonie Cię na całego.

Dodaj komentarz