Home / Świat / Sport / Pierwsze w sprawie zawody Supercross w Polsce już dzisiaj.

Pierwsze w sprawie zawody Supercross w Polsce już dzisiaj.

Pierwsze w przeszłości zawody Supercross w Polsce już dziś. Są to przygotowania do popularnego święta motocyklowego. Wczoraj w Atlas Arenie odbyła się konferencja prasowa, podczas której dziennikarze mieli szansę przyjrzeć się torowi oraz spotkać z zawodnikami. 

Dyrektor ds.Marketingu Areny przyznał, że coraz nie taka ilość ziemi nie została dowieziona do ostatniego celu a istnieje ostatnie istotne wyzwanie organizacyjne. 3 000 ton ziemi, zostało zbudowane w kierunek o długości 300 metrów. Jak zaznaczył konstruktor toru Freddy Verherstraeten, jego przewidzeniem było napisanie toru bezpiecznego dla zawodników, ale zapewniającego spektakularne show. 

Zawodnicy obecni na konferencji, Ricky Renner, Anthony Raynard i Luis Carstens, podkreślili, że Supercross stanowi mocno wymagającą dyscypliną, w jakiej znacznie się dzieje. Kupuje to, że konkursy są bardzo efektowne i wspaniałe dla widza. Wszyscy trzej zaznaczyli, że obecnie jutro na szlaku w Atlas Arenie będzie niezwykle szybko. 

Współwłaściciel organizatora przyznał, że co prawda polscy kibice musieli długo wyglądać na ważną edycję Supercrossu w bliskim regionie, ale ich cierpliwość zostanie nagrodzona. Zawodnicy z trzech kontynentów ścigający się w czterech klasach, spektakularny tor dokonany przez najlepszego konstruktora na świecie i show jakiego polscy widzowie jeszcze nie widzieli – to wszystko już jutro w Atlas Arenie.

About admin

Check Also

Jak powiedział członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są obecnie na tej prostej.

Jak powiedział członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są teraz na ostatniej prostej. Sprawą, nad …