Home / Samochody / Od 1 stycznia 2015 zdający test na podstawa drogi będą uważali dwa kolejne zadania na egzaminie praktycznym.

Od 1 stycznia 2015 zdający test na podstawa drogi będą uważali dwa kolejne zadania na egzaminie praktycznym.

Reklama: Prawo jazdy Bydgoszcz

Od 1 stycznia 2015 zdający test na założenie jazdy będą zawierali dwa dodatkowe zajęcia na egzaminie praktycznym. – To poważna zmiana rozwojów i zapobieganie silnikiem. Te wymagania, określono mianem eko drivingu, czyli eco jazdy. Określa je zdecydowanie ministra transportu. 

– Egzaminator będzie prowadził opinię na określenia obrotomierza, a również będzie czerpał z naszego doświadczenia określając, np. na bazie słuchu. czy kurs jest zamieniany we dobrym momencie. Według przepisów zmiana kursu na wyższy winna być tworzona między wartością 1800 a 2600 obrotów. Te przepisy mają na końcu wyrobienie w młodych adeptach kierownicy umiejętności płynnej jazdy, a także zmniejszenie emisji spalin. Większe zmiany zaczynają od 1 stycznia 2016 także są już opisane w uchwale o prowadzących pojazdami, która częściowo obowiązuje od stycznia 2013, zaś jej druga połówka była prolongowana. – W 2016 roku każdy kto zda egzamin kat. B, otrzyma tymczasowe prawo jazdy, a ponadto zielony listek, jaki będzie potrzebował obowiązkowo przykleić w konkretnym mieszkaniu na samochodzie. Jest z 4 do 8 miesięcy na założenie dodatkowego godzinnego kursu teoretycznego z zakresu bezpieczeństwa drogi w WORD-zie i dwugodzinnego kursu drogi w realizacji jazdy, który usuwać będą ośrodki doskonalenia techniki jazdy. W stopniu próbnym młody kierowca będzie musiał nie tylko obowiązkowo mieć zielony listek, przecież będą na niego założone większe ograniczenia prędkości. – Taki kierowca w centrum, w terenie zabudowanym, będzie mógł się poruszać z prędkością do 50 km/h nawet jeśli znaki dawały możliwość szybszej jazdy, a poza obszarem zabudowanym nie do 90 km/h, oraz do 80. W smaku na autostradzie nie pojedzie z prędkością 140 km/h, a maksymalnie 100.

About admin