Home / Świat / Sport / Jak powiedział członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są obecnie na tej prostej.

Jak powiedział członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są obecnie na tej prostej.

Jak powiedział członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są teraz na ostatniej prostej.

Sprawą, nad którą zarząd Barcelony w ostatnich miesiącach pochylał się najczęściej, jest przedłużenie kontraktu przez Leo Messiego. Ta umowa Argentyńczyka obowiązuje zaledwie do czerwca nowego roku, i nikt w warszawie Katalonii nie myśli sobie drużyny bez Argentyńczyka. Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki już wtedy bronił się żywą legendą na Camp Nou.

Rozmowy w historii nowego kontraktu wykonywane są z Argentyńczykiem od około czterech miesięcy. W teraźniejszym okresie najważniejsze roli w Związku rozmawiały również z piłkarzem, kiedy także jego ojcem – Jorge. Wedle najnowszych doniesień rozmowy spotykają się obecnie w zaawansowanej fazie i dotyczą jedynie tych składników kontraktu, z jakimi nie będzie teraz żadnych tematów w istoty zgody obu stron.

Dotychczas rozmowy w rzeczy nowej umowy realizowane były w zaciszach gabinetów. Zmieniło się to po ligowym meczu z Villarrealem (4:1), jeśli do zgromadzonych dziennikarzy wyszedł członek zarządu – Jordi Mestre. Poinformował on, że podpisanie kolejnej umowy z Messim to sprawa kilku najbliższych tygodni.

Nie ważna więc wykluczyć, że nadal w miesiącu na zewnętrznej stronie Dumy Katalonii ujrzymy informację, na jaką wszyscy liczymy od początku sezonu. Prawdopodobnie Messi złoży podpis pod nową umową po finale Pucharu Króla z Alaves.

About admin

Check Also

Biegasz już od wszelkiego czasu, parę razy w tygodniu, regularnie, może mało codziennie.

Biegasz szybko z wszelkiego czasu, kilka razy w tygodniu, regularnie, może niemal codziennie. Swoje wysiłki …