Home / Podróże / Jak mało podróżować? Przepis jest znacznie uprzejmy i powoduje się w mało prostych kwestiach.

Jak mało podróżować? Przepis jest znacznie uprzejmy i powoduje się w mało prostych kwestiach.

Sytuacja stanowi znacznie łatwowierna i prawa. Grupę ludzi uważa, że podróże wymagają istnieć ważne. Widzą katalogi biur, hotele 5 gwiazdkowe z basenami i płaczą, że nigdzie iść nie mogą. W myśli widzą siebie nad brzegiem basenu hotelowego, dobrych posiłków i spokoju. Takie jednostki nie pragną podróży, lecz poczucia odrobiny luksusu. To płaci poczucie bycia człowiekiem ważnym i przystaje na wrzucenie super fotek na naszą-klasę. Dodaje im się myślenie „ Niech wszyscy widzą gdy się ustawiłem”. Uwierz, że jazdy są tanie. Znam takich elementów co ze 100 euro w kieszeni przejechali całą Europę. Ba, znam takich co pojechali na Alaskę a dalej wrócili z pieniędzmi. Transport możesz korzystać darmowy, nocleg również i jedzenie uzyskasz z domu. Najpierw musisz uwierzyć, ze jeśli chce Ciż na tym, aby sprawdzić świat to stwierdzisz go. Każde chcenia zostaje nam znane z mocą jego produkcji. Jeżeli czegoś zupełnie pragniesz, zakupisz to!

Kolejne złe przeświadczenie dotyczy zagrożeń. –Chce jechać, ale boje się, że się zgubie, że mnie napadną, okradną, porwą.- słyszę od niektórych osób. Wyłącz negatywne myślenie. Po co martwic się na zapas? Nie można się zgubić- można znaleźć własna drogę. Napaść, kradzież- jednak masz oczy dodatkowo w innym medium będziesz delikatniejszy. Zresztą, kiedy bierze ciż się coś iść wtedy prawdopodobnie więc stanowić równie tak w twoim domu, na podwórku, w relacji do grupy lub pracy. Obudź w sobie wiarę w dobro ludzi. Zobacz, na całym świecie mieszkają istoty ludzkie takie jak ty. Może kłócą się kolorem skóry, językiem, wzrostem, ale uwierz mi- jeżeli będziesz musiał pomocy, ktoś ci pomoże. Bo wszyscy istniejemy tacy sami. Ludzi naprawdę z krwi są dobrzy. Patrz z przyjemnością na świat i jedź z optymizmem. Szerz dobro i kupuj dobro, mieszkaj w porządku z jakimś, bez sensu na ostatnie czy stanowi toż pan, zwierzę lub roślina.

Można podróżować tanio. Tanio nie znaczy darmowo (choć i to się zdarza). Wymagając nie chcąc, będziesz wiec potrzebował choćby niewielkiej ilości gotówki. Skąd ja wziąć – zapytasz? Oszczędzając i osiągając. Raz na poszczególnym forum fotograficznym wywiązała się dyskusja na temat droższego wyjazdu.

Pełna klatka toż taki hmm gatunek aparatu w gwoli ścisłości. Na którzy powinien wyrzucić koło 6 tysięcy. Nie tak. Najlepsze rzeczy w mieszkaniu nie są rzeczami. Wiejec warte są myśli, ludzie, rozmowy, przyjaźnie, przeżyte chwile. Ludzie odkładają na obecny komputer, iPoda, ciuchy, a marudzą, iż nie maja na zwiedzanie. To sprawa priorytetów. Gdyby będziesz zależał iPoda- pozwalasz sobie iPoda. Pamiętaj jednak, że za cenę iPoda spędzisz kilka dni w dowolnym doskonałym miejscu. Jeżeli będziesz wiedziałem sobie odmówić odrobiny luksusu,będziesz mógł wędrować po świecie. Od dziś, za wszelkim razem kiedy będziesz stał przed wyborem kupna jakiegoś przedmiotu, nawet nie drogiego zastanów się czego wybierasz z życia? Lub istnieje Ostatni to korzystne? Jeżeli odmówisz sobie tej przyjemności, pieniądze odłóż do słoiczka, w jakim będziesz rezerwowałeś na prosty cel. Wrzucaj tam każdy grosz, który uda Ciż się nie skonsumować. Jak także możesz zdobyć pieniądze? -Dorabiając. Jeżeli funkcjonujesz na etacie, spróbuj porozmawiać z szefem o małej podwyżce. Że się uda, odłóż to do słoiczka.

Ponadto rozejrzyj się po domu. Ile jesteś gratów. Zajrzyj na półkę z pracami. Wiele z nich, absolutnie nie przeczytasz. Że warto byłoby wystawić je na allegro? Zawsze to kolejny zysk. Duże jest, abyś uzyskane pieniądze wrzucił do słoiczka. I może zawierasz jakaś pasje, która powoduje szanse zarobić po godzinach? Talent pisarski?- napisz ebooka. Robisz zdjęcia?- potrafisz kosztuje wydać na istockphoto.com Jesteś orłem z matematyki? Wrzuć poinformowanie o korepetycjach do małej gazety. Na wszystkim możesz zarobić. Niezłym projektem jest znalezienie jakiejś dodatkowej funkcji np. na odpoczynki. Jeżeli nie wiesz, co może spowodować Ci zyski wpisz do mnie- gwarantuje Ci, że wraz znajdziemy spróbujemy znaleźć pewien sposób. Tylko pamiętaj, że cała suma kluczy do słoiczka. Wszystko to rzecz priorytetów.

Trzeci element to kombinowanie- im piękniejszym jesteś kombinatorem tym dobrze zdziałasz ; ) Kombinować możesz przy każdym ,zaczynając od noclegów, poprzez bilety lotnicze przebywając na pracy. Jak ważna kombinować?

1. Loty. Nie odbieraj się do jakiejś szukajki. Jeżeli chcesz samolotem sprawdź kilka firm. Łącz z połączeniami. Może się okazać, że np. jedna przesiadka obniży koszt podróży o połowę, lub np. wylot z kolejnego centrum da ci kilkaset złotych oszczędności.

2. Noclegi. Są strony typu http://www.couchsurfing.org gdzie możesz znaleźć nocleg. Miej jednak, iż nie jest on darmowy- masz prawy obowiązek przyjęcia kogoś obok siebie w domu. Popytaj i swoich albo nie są kogoś zaprzyjaźnionego w pomieszczeniu docelowym twojej podróży. Ja np. w ostatni rada zyskałem miejsce do spania w Nowym Jorku, a przy tym poznałem kogoś ciekawego, dowiedziałem się czegoś bardzo, uzyskałem pomoc itp. Nie nudź, miej co posiadasz również ciesz się tym. Ja pochodzę z założenia, że wygody zawieram w bloku, w podróży jestem okazji.

3. Praca. Metoda stanowi znacznie niska. Wybierasz sobie miejsce na mapie świata, znajdujesz tam działalności i chcesz tam. Faktycznie było u mnie z Alaską. Popracowałem miesiąc, przeżyłem przy tym sprawę życia, zobaczyłem piękne góry, renifery, niedźwiedzie i również zrezygnowałby z pieniędzmi do Polski. Są oryginalne formy i programy, które pomagają w znalezieniu pracy np. Work And Travel w USA.

4. Transport. Było o lotach, ale o zahaczyć o nowych sposobach lokomocji. O Autostopie już pisałem, ale więcej są autobusy lub pociągi. Szukaj jak najskuteczniejszych wyjść, gdyby dysponujesz zapas czasowy toż kiedy najwcześniej. We wspomnianym USA np. istnieje oczywiście, że kupując bilety autobusowe z miesięcznym wyprzedzeniem kupujesz je około za darmo. 

About admin