Home / Moda / Dopasowanie koszuli do garnituru nie jest gładkie.

Dopasowanie koszuli do garnituru nie jest gładkie.

Dopasowanie koszuli do garnituru nie jest wyraźne. Gdyby nie jesteśmy gwarantowani, jaki rezultat chcemy zdobyć zgoda umiejscowić na typową białą koszulę, która znacznie na nas jest. Mówimy, jak dopasować koszulę do garnituru.

Zacznijmy od obecnego, kiedy powinna na nas stać koszula. Jeżeli połączymy ją pod samą szyję, kołnierzyk nie powinien przykładać do naszej szyi. Idealna koszula to taka, w której po zapięciu kołnierzyka jesteśmy okazję wsunąć ponad dwa palce pomiędzy kołnierzyk, i szyję. Jeżeli kołnierzyk jest za duży, gdy połączymy na nim krawat zacznie się nieestetycznie zwijać. 

Lepiej wybierać koszule, jakie są taliowane – mają dwie zaszewki na plecach. Wtedy koszula będzie na nas znacznie leżała i optycznie nas wyszczupli. Podczas kupna koszuli nie możemy zapominać oraz o dobrej długości rękawów. Odpowiedniej, czy takiej, żeby 1 cm zawsze wystawał spod rękawa marynarki. W terminie ruchu rękami stosunek długości mankietu koszuli do mankietu marynarki musi trwać taki sam! Więc tak wybierać koszule, które są dość małe w nadgarstku. Nie kupujmy nigdy koszul bez wzięcia ze sobą marynarki od garnituru. Wtedy oczywiście krój marynarki stanowi o tym, jaką koszulę mamy wybrać. Jeśli np. marynarka ma wielkie pachy, wtedy należy wybrać koszulę z naturalnym „nadmiarem” rękawa. 

Że jesteśmy marynarkę w pas koszula powinna żyć czy bez wzoru, bądź z – jeżeli zamierza tenże sam standard więc musi on różnić się skalą. Np. szerokie paski w wyjątkowych otworach na marynarce – cieniutkie paski, obok siebie na koszuli. Jeżeli marynarka istnieje w kratkę, wtedy koszula zapewne nosić paski dopiero w przeciwieństwie do ostatniej kombinacji: projekty muszą istnień owej samej skali.

Bezpiecznymi kolorami koszul są: biały (w sprawozdaniu z złym garniturem kształtuje się idealnie na wieczorne i otwarte spotkania), wszystkie odcienie niebieskiego (oprócz jaskrawego błękitu i niebieskiego), prążki na koszuli mogą żyć biało-niebieskie lub biało-różowe w bieżącym wypadku. Pamiętajmy, że znacznie zniszczonym i nieklasycznym wzorem koszul jest kratka!

Jeśli zamierzamy głęboki skład nie wybierajmy czarnej koszuli. Porównaj tenże stanowi standardowy i niedrodzy. W wypadku marynarki matowej możemy uznać sobie na połyskująca koszulę. I inaczej.

About admin

Check Also

Omijanie podatków

Don’t act so surprised, Your Highness. You weren’t on any mercy mission this time. Several …