Home / Bez kategorii / Czy AIDS jest ledwo wymysłem farmaceutyki?

Czy AIDS jest ledwo wymysłem farmaceutyki?

Może na jakąś chorobę jest rozwiązanie, tak gdy na wszą truciznę istnieje antidotum. Być że również jest zbyt wcześnie na wspominanie o faktach, ale istnienie AIDS zostało podważone argumentami, które niełatwo jest obalić.

AIDS według farmaceutyki jest gotowym działaniem wirusa HIV, liczącym na ograniczeniu odporności organizmu. Według źródeł w latach 1983-2008 na AIDS zmarło 25 milionów ludzi. Dlaczego więc istnienie tejże dolegliwości uważało być kłamstwem?
Znajomy lekarz z trzydziestoletnim stażem medycznym, skupiający się leczeniem akupunkturą, powiedział, że akupunktura nie chodzi dopiero na dwa przypadki chorób: na raka a na AIDS. Czyż samo wówczas nie jest już ciekawostką samą w sobie? Ten jedyny lekarz powiedział, że afrykańskie małpy chodzą na sierści wirusa HIV.
Grecka dziennikarka Maria Papagiannidou, nie powinna żyć już od co chwila kilku lat, a o ile nie miała siostry bliźniaczki, mieszka i ciągnie się dobrze. Rozpoczęło się od zdiagnozowania u tej kobiety wszystkich możliwych objawów AIDS także przez dwanaście lat konkurowała z chorobą, której jak sądzi, nigdy nie miała.
Mąż pani Papagiannidou podczas studiów w roku 1984 zaczął badać całą rzecz na indywidualną rękę. I znalazłeś, że testy, którym poddała się jego żona dobrze nie wykrywają wirusa HIV, ponieważ wirusa HIV nigdy nie znaleziono. Na reklamie medycznego testu znalazł wpis, który informuje, że na dzień dzisiejszy nie jest porządku na znalezienie HIV1 i HIV2 we natur człowieka — autorami zdania są twórcy testu. Czyli zapobiegają ewentualnym pozwom, które w końcach rozwiniętych mijają się wysokim zadośćuczynieniem dla pozywającego. Patrząc na problem od tej strony, gdyż jest wirus, dlaczego twórcy testu utrzymują się przed odpowiedzialnością, też jak producenci papierosów informacją na paczkach?
Maria Papagiannidou złożyła oficjalną prośbę o informację o wyizolowaniu wirusa, ujawnienie wyników naukowych eksperymentów, które pomogły jako podstawa bycia wirusa HIV u ludzi, i że jego stanie powoduje śmierć cel a o ile istnieje HIV, gdzie znajduje się przykład na ostatnie, że powoduje AIDS?
Maria Papagiannidou istnienie AIDS nazywa naukowym oszustwem, o czym napisała książkę, która została oddana na język angielski. W książce można znaleźć wiele dowodów na teorię autorki. Między innymi opinię dr. Gallo: „mimo intensywnych badań, nie zidentyfikowano patogenu powodującego AIDS”.
Jakie jest prawdopodobieństwo, że Maria Papagiannidou będąc osobą chorą na AIDS, nie zaraziłaby swojego mężczyzny w okresie stosunków seksualnych? Obok jej człowieka nie wykryto ani HIV, ani AIDS.
Tysiące pracowników na całym świecie, u których zdiagnozowano AIDS, odstawiło lekarstwa, żyją, są zdrowi, a jedynie o tymże nie mówią. Pani Maria Papagiannidou informuje o tym śmiało dlatego, że pragnie mieć dziecko, a że kiedyś na podstawie testu niewykrywającego AIDS wykryto u niej tę dolegliwość, wtedy jej dziecko przez czterdzieści dni będzie kupowało AZT (działanie AZT ma przerwać replikację HIV), lek o toksycznym działaniu. Maria Papagiannidou ogłosiła w toku wywiadu: „nie poddam mojego dziecka działaniu z czegoś, co nie istnieje”.
Według medycyny zanotowano ogromną grupę przypadków cudownie uzdrowionych z AIDS. I pracownicy zaczynają domagać się dowodów. Historia medycyny zanotowała wiele innych przypadków chorób, jednak tajemnicze uzdrowienia najbardziej chorych zaskakują medycynę. Pacjent zamiast umrzeć jak orzekł lekarz, trwa oraz zajmuje się pełnym zdrowiem! Zaprzecza medycynie!
Pomimo dwudziestoletnich badań i wkładzie finansowym, który pochłonął ponad sto dwadzieścia miliardów dolarów, nikt na świecie nie potrafi udowodnić, że HIV jest podstawą AIDS. Natomiast ujawniono, że przyczyną śmierci osób, u których zdiagnozowano wirusa HIV, jest niewydolność wątroby wywołana stosowaniem środków medycznych.

About admin

Check Also

Higiena osobista u pań a typów

Przyjmowanie się do zasad higieny osobistej jest ogromne oznaczanie dla zdrowia.