Home / Zdrowie i uroda / Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, które najczęściej wynikają na czole

Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, które najczęściej wynikają na czole

Reklama: Botoks Bydgoszcz

Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, jakie nierzadko dochodzą na czole, w prowincjach oczu oraz ust. Dzięki zabiegowi rysy pacjentki stają się łagodniejsze, a osoba łagodniejsza i robiąca młodziej.

Opis zabiegu

Botoks jest wstrzykiwany w mięśnie uważające się w strefie oczu, czoła lub ust. Przed zabiegiem lekarz dezynfekuje skórę preparatem bezalkoholowym. Środek nie jest duży oraz tworzony jest bez znieczulenia. Zabieg trwa 15 minut. Efekt botoksu zatrzymuje się przez blisko 6 miesięcy. Po obecnym momencie pracowanie botoksu słabnie, tylko u niektórych pacjentek efekty trzymają się nawet przez 10 miesięcy.

Przygotowanie do stylu

Do botoksu nie jest chciane specjalne przygotowanie, pacjentka nie musi pełnić kolejnych pytań. Wskazana jest wizyta lecznicza oraz systematyczny wywiad.

Przeciwwskazania do sposobie

Przed wstrzyknięciem botoksu lekarz dokładnie odwiedza miejsce zabiegu. Jeżeli na skórze pojawi się stan zapalny lub silny trądzik, pożądane będzie odłożenie sposobie do etapu wyleczenia. Botosku nie wstrzykuje się gdy pacjent stosuje leki przeciwbólowe lub przeciwgorączkowe zawierające substancje rozrzedzające krew. Środka nie sporządza się dziewczynom w trakcie miesiączki, gdyż w owym etapie rośnie gotowość do krwawienia.

Po wstrzyknięciu botoksu

Po środku skóra chorego jest schładzana i nakładana kosmetykiem z witaminą K, który uniemożliwia powstawaniu siniaków. Pacjent nie powinien się schylać ani wprowadzać przez centralne trzy godziny. Zapewne zatem spowodować spłynięcie botoksu w obcą jednostkę twarzy. Pierwsze efekty są widoczne po dwóch tygodniach, natomiast u niektórych pacjentek pojawiają się już innego dnia. Po dwóch tygodniach konieczna jest wizyta kontrolna, podczas której lekarz sprawdza, czy botoks rozłożył się równomiernie także bądź chciane są ewentualne poprawki.

About admin

Check Also

Protetyka stomatologiczna jest już doskonale rozwinięta. Oferuje nam protezy akrylowe, szkieletowe, porcelanowe.

Reklama: Naprawa protez Bydgoszcz Protetyka stomatologiczna stanowi dzisiaj tak rozwinięta. Podaje nam protezy akrylowe, szkieletowe, porcelanowe. …