Rynek pierwotny

Domy bliźniaki to rozsądna alternatywa?

Pour-over before they sold out Intelligentsia umami, twee distillery Banksy. Narwhal food truck cred mixtape fixie four loko. Crucifix blog quinoa fixie Etsy kogi. Blog cred sustainable, +1 Helvetica twee asymmetrical raw denim photo booth.

Jak możemy wyczytać ze statystyk podanych przez Główny Urząd Statystyczny, największą popularnością w Polsce cieszą się domy bliźniaki. Nie jest to jednak informacja zaskakująca, ponieważ zabudowa tego typy daje dużą samodzielność i swobodę przy stosunkowo atrakcyjnej cenie. Domki bliźniacze obniżają koszty inwestycji, więc deweloperzy coraz częściej decydują się na taką formę inwestycji, wiedząc, że nie będzie problemu ze znalezieniem lokatorów.

Zabudowa bliźniacza okazuje się korzystna finansowo, a komfort mieszkania jest znacznie większy niż w bloku. Sporym plusem jest również możliwość posiadania ogrodu. Dzięki temu zyskujemy znacznie większą przestrzeń nie tylko wewnątrz, ale również wokół domu. Warto wyraźnie podkreślić, że koszt domu bliźniaczego jest znacznie niższy niż budowa domu wolnostojącego.

Inwestując w bliźniaki, jest możliwość zaoszczędzenia na wspólnych instalacjach oraz na samej działce. Dzielenie się energią, a zimą dzięki lepszej izolacji, również przyniesie mniejsze koszty. Jeśli więc cenimy sobie własną przestrzeń oraz swobodę, a nie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na dom wolnostojący, to warto rozważyć tę opcję, która wydaje się być niezwykle interesująca.

Redaktor

Dodaj komentarz

Kliknij, aby zostawić komntarz